Individuální lekce funkčního/zdravotního/kompenzačního cvičení v Brně

cviceni

Cvičte s námi chytře. Individuální lekce cvičení pro každého, kdo se chce naučit a cvičit technicky správně a využívat tak všechny pozitivní účinky cvičení na naše tělo a psychicku. Naše lekce jsou nastavené individuálním potřebám klienta. Nejprve společně zjistíme speciálními testy (kineziologický test svalů) co bude nutné cvičením uvolnit, protáhnou a co posílit. A na čem zapracovat stabilita trupu horní nebo dolníkončetiny, koordinace, pohybové stereotypy atd. Jedině tak dosáhneme toho, aby nás tělo poslouchalo, nebolely záda, klouby a měli co nejlepší kondici. Dále se zaměříme na rozvoj všech složek pohybu. Vycházíme z 

moderních poznatků o fyziologie tělesné zátěže a neurofyziologie. Používáme různé přístupy ve cvičení jako je zdravotní cvičení, DNS, silové cvičení, bossu, SM systém. Cvičení nastavíme tak, aby bylo prospěšné a intenzitou adekvátní právě pro Vás. Cvičení nás pak zbavuje bolesti, zlepšuje pohyblivost, svalovou sílu, imunitu, kardio-respirační systém a celkovou zdravotní tělesnou i psychickou kondici.

Cvičení u nás je možné kombinovat s masáží např. 40min. cvičení a 20 min. masáž.

  • Cvičení proti špatnému držení těla - kulatá záda, skoliotické držení, apod., prevence bolesti zad ze sedavého zaměstnání. 
  • Fyzio-fitness / funkční tréning - pro všechy úrovně tělesné kondičky, ale též vhodné pro vrcholově sportující. Kompenzace stereotypní zátěže. Rozvoj síly, kondice, pohyblivosti a koordinace. Vhodné i jako bodyforming (formování a zpevňování postavy). Vhodné pro ty, kteří chtějí být v dobré kondici, pro své různé aktivity nebo sport. Dle sportu a požadovaných cílů - rozvoj síly, kondice, pohyblivosti a koordinaceDůraz je na zvýšení kondice, zabezpečení pohybu, prevence úrazu a bolesti.   
  • Fyzio-training - zaměřené na navázaní zdravotního cvičení po rehabilitaci v rámci udržení dobrého stavu pohybového aparátu. A především prevence návratu bolestí, případně dořešení dysbalancí pohybového aparátu. Rozvoj všech pohybových charakteristik - kardio-vytrvalost, síla, pohyblivost, rychlost, koordinace ve vyváženém poměru. 

Fyzio-fitness a Fyzio-training kombinuje ve vhodném poměru nejefektivnější metody a cviky z moderního fitness a fyzioterapie.

  • Burn-Fat program - Lekce kardio běh/chůze + kardio cviky s vlastní váhou - Zaměřené na zdravou redukci nadváhy/obezity "pálení" tukové tkáně a rozvoj pevné a zdravé postavy. Pro skvělé výsledky je kombinace s nutričním plánem a optimálním jídleníčkem na míru. Lekce je vedena tak, aby byla jak při běhu, tak při cvičení optimální zatížení-tepová frekvence a technika.

  • Cvičení pro seniory - cvičení zaměřené na typické oslabení v důchodovém věku.
Další služby:
  • Tvorba individuálního trénikového plánu - cca 1-3 setkání. Diagnostika - zjištění svalových dysbalancí a cílů (hubnutí, zdravé komplexní cvičení, tvorba svalové hmoty...). Vysvětlení tréninkového plánu a správné cvičební techniky. Fyziologie tělesné zátěže, sportu a biomechaniky se neustále vyvíjí. Proto je dobré mít profesionální kvalitní plán a vyvarovat se zbytečným chybám. Vhodné pro ty, kteří chtějí cvičit samostatně, ale jít na to správně. Cena dle náročnosti: 700-1400 Kč.
Objednání na: 776 687 300.

Cena individuální lekce cvičení: 30 min. - 350 Kč; 60 min. - 700 Kč.

Při nákupu 10 hodin je cena zvýhodněná - 650 Kč/h.