Skupinové cvičení Fyzio-fitness a Fyzio-jógy v Brně

cviceni

Cvičte s námi chytře a vyberte si styl cvičení, který Vás baví. Vycházíme z moderních poznatků o pohybu, používáme různé přístupy ve cvičení jako je zdravotní cvičení, DNS, funkční silové cvičení, bossu, jóga aj. Cvičení vedeme tak, aby bylo provedené správně a cítili jste radost z pohybu. Pokud váháte, který styl zvolit, klidně se s námi poraďte.

 

  • Cvičení proti špatnému držení těla - kulatá záda, skoliotické držení a jiné formy vadného držení těla, prevence bolesti zad ze sedavého zaměstnání.  
  • Fyzio-fitness / funkční tréning - pro ty co baví spíše silový styl cvičení, ale chtějí cvičit zdravě je tu Fyzio-fitness rozvoj funkční síly a svalové hmoty, kondice, pohyblivosti a koordinace. Vhodné i jako bodyforming (formování a zpevňování postavy). Důraz je kladen na zlepšení stereotypů pohybu, prevence úrazu a bolesti. Kombinace s moderním pojetím pohybu Dynamické neuromuskulární stabilizace. 
  • Fyzio-jóga-lates - je kombinace tradičních principů jógy a pilates s moderním pojetím pohybu Dynamické neuromuskulární stabilizace. Mnohé polohy-asány, můžeme cvičit dvojím způsobem. První způsob je pro ovlivnění funkci vnitřních orgánů a druhý způsob je spíše pro bezbolestný stav zad a kloubů, vhodné je těmto rozdílům věnovat pozornost a porozumět jim. Pak nám cvičení dává, co nabízí jóga a pilates, ale i správné pohybové návyky a stabilitu bez bolesti zad. Dnešní pohled na pohyb se významně posouvá, dnes už nechceme jen cvičit svaly, ale díky cvičení se pohybovat správně, jak při cvičení, tak v denním životě. To nás posouvá k tomu, že naše tělo méně trpí v každodenních stereotypech. Cílem je lepší zapojení středu těla a koordinace všech kloubu do správných pohybových stereotypů.
 
Objednání na: 776 687 300 nebo níže je online formulář.

 

Dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS) – Koncept vytvořený českým předním fyzioterapeutem Prof. PaeDr. Pavlem Kolářem Ph.D (Fyzioterapeut sportovní reprezentace, člen lékařského prezidentského konsilia, odborně se zaměřující především na pohybovou patologii dětí). Koncept je založen podle zdravého vývoje dítěte a jeho ideálním pohybovým vzorem (dech, centrované postavení těla a kloubů), které zajišťuje výhodné provedení pohybu optimálně - fyziologicky, které zajistí nejmenší možné přetížení kloubů a svalů.

 

Přihláška na cvičení