Individuální lekce funkčního/zdravotního/kompenzačního cvičení v Brně

cviceni

Individuální lekce cvičení pro každého, kdo se chce naučit a cvičit technicky správně a využívat tak všechny pozitivní účinky cvičení na naše tělo a psychickou pohodu. Naše lekce jsou nastavené individuálním potřebám daného stavu pohybového aparátu. Nejprve společně zjistíme základními testy (kineziologický test svalů) co bude nutné cvičením uvolnit, protáhnou a co posílit. Jedině tak dosáhneme toho, aby nás nebolely záda a klouby. Dále se zaměříme na celkovou kondici a rozvoj síly. Vycházíme z 

moderních poznatků o cvičení. Používáme různé přístupy ve cvičení jako je zdravotní cvičení, DNS, silové cvičení, bossu, SM systém. Cvičení nastavíme tak, aby bylo prospěšné a intenzitou adekvátní právě pro Vás. Cvičení nás pak zbavuje bolesti, zlepšuje pohyblivost, svalovou sílu, imunitu a celkovou zdravotní tělesnou i 

psychickou kondici.

Cvičení u nás je možné kombinovat s masáží např. 30min. cvičení a 30 min. masáž.

  • Cvičení proti špatnému držení těla - kulatá záda, skoliotické držení, apod., prevence bolesti zad ze sedavého zaměstnání. 
  • Fyzio-fitness / funkční tréning - pro všechy úrovně tělesné kondičky, ale též vhodné pro vrcholově sportující. Kompenzace stereotypní zátěže. Rozvoj síly, kondice, pohyblivosti a koordinace. Vhodné i jako bodyforming (formování a zpevňování postavy). Vhodné pro ty, kteří chtějí být v dobré kondici, pro své různé aktivity nebo sport. Dle sportu a požadovaných cílů - rozvoj síly, kondice, pohyblivosti a koordinaceDůraz je na zvýšení kondice, zabezpečení pohybu, prevence úrazu a bolesti.   
  • Fyzio-training - zaměřené na navázaní zdravotního cvičení po rehabilitaci v rámci udržení dobrého stavu pohybového aparátu. A především prevence návratu bolestí, případně dořešení dysbalancí pohybového aparátu. Rozvoj všech pohybových charakteristik - kardio-vytrvalost, síla, pohyblivost, rychlost, koordinace ve vyváženém poměru. 

Fyzio-fitness a Fyzio-training kombinuje ve vhodném poměru nejefektivnější metody a cviky z moderního fitness a fyzioterapie.

  • Burn-Fat program - Lekce kardio běh/chůze + kardio cviky s vlastní váhou - Zaměřené na zdravou redukci nadváhy/obezity "pálení" tukové tkáně a rozvoj pevné a zdravé postavy. Pro skvělé výsledky je kombinace s nutričním plánem a optimálním jídleníčkem na míru. Lekce je vedena tak, aby byla jak při běhu, tak při cvičení optimální zatížení-tepová frekvence a technika.

  • Cvičení pro seniory - cvičení zaměřené na typické oslabení v důchodovém věku.
Objednání na: 776 687 300.

Cena individuální lekce cvičení: 30 min. - 350 Kč; 55 min. - 700 Kč - je možné přijít ve dvojici cena se rozloží mezi dva cvičící, cena se nenavyšuje.