Individuální lekce cvičení v Brně

Individuální lekce cvičení pro každého, kdo se chce naučit a cvičit správně a využívat tak všechny pozitivní účinky cvičení na naše tělo a psychickou pohodu. Naše lekce jsou nastavené individuálním potřebám daného stavu pohybového aparátu. Nejprve společně zjistíme základními testy (kineziologický test svalů) co bude nutné cvičením uvolnit, protáhnou a co posílit. Dále se zaměříme na celkovou kondici a rozvoj síly. Vycházíme z moderních poznatků o cvičení. Používáme různé přístupy ve cvičení jako je zdravotní cvičení, dynamická gapower jóga, bossu, SM systémAť už jste senior, kondiční sportovec, člověk se špatným držení těla, nebo vrcholový sportovec, nastavíme cvičení tak, aby bylo prospěšné a intenzitou adekvátní právě pro Vás. Cvičení nás pak zbavuje bolesti, zlepšuje pohyblivost, svalovou sílu a celkovou kondici. Cvičení u nás je možné kombinovat s masáží např. 30min. cvičení a 30 min. masáž.

  • Senior - cvičení zaměřené na typické oslabení v důchodovém věku. 
  • Špatné držení těla - kulatá záda, skoliotické držení, apod., prevence bolesti zad ze sedavého zaměstnání. 
  • Funkční tréning - pro lidi s menší pohybovou aktivitou, ale též vhodné pro kondičně sportující - všechny úrovně - kompenzace stereotypní zátěže. Vhodné i jako bodyforming (formování a zpevňování postavy). 
  • Vrcholový tréning - vhodné pro velmi aktivní lidi, kteří chtějí být ve velmi dobré kondici, pro své různé aktivity nebo vrcholový sport. Důraz je na zvýšení výkonu, zabezpečení pohybu, prevence úrazu a bolesti.   
  • Po rehabilitaci - navázaní zdravotního cvičení po rehabilitaci v rámci udržení dobrého stavu pohybového aparátu. A prevence návratu bolestí. 
  • Pro maminky - speciální zdravotní cvičení po porodu. 
  • Nadváha - cvičení se zaměřením na řešení nadváhy.
  • Junior - cvičení pro děti od 7 let. Zde je snaha o rovnoměrný rozvoj a kompenzace zvýšeného času u PC, TV, mobilních zařízení a školních povinností. 

Cena individuální lekce cvičení: 35 min. - 400 Kč; 55 min. - 600 Kč - je možné přijít ve dvojici cena se rozloží mezi dva cvičící, cena se nenavyšuje.

Cvičení v Brně