Individuální a skupinové lekce funkčního/zdravotního/kompenzačního cvičení v Brně

cviceni

Cvičte s námi chytře. Individuální lekce cvičení pro každého, kdo se chce naučit a cvičit technicky správně a využívat tak všechny pozitivní účinky cvičení na naše tělo a psychicku. Naše lekce jsou nastavené individuálním potřebám klienta. Nejprve společně zjistíme speciálními testy (kineziologický test svalů) co bude nutné cvičením uvolnit, protáhnou a co posílit. A na čem zapracovat stabilita trupu horní nebo dolníkončetiny, koordinace, pohybové stereotypy atd. Jedině tak dosáhneme toho, aby nás tělo poslouchalo, nebolely záda, klouby a měli co nejlepší kondici. Dále se zaměříme na rozvoj všech složek pohybu. Vycházíme z 

moderních poznatků o fyziologie tělesné zátěže a neurofyziologie. Používáme různé přístupy ve cvičení jako je zdravotní cvičení, DNS, silové cvičení, bossu, SM systém. Cvičení nastavíme tak, aby bylo prospěšné a intenzitou adekvátní právě pro Vás. Cvičení nás pak zbavuje bolesti, zlepšuje pohyblivost, svalovou sílu, imunitu, kardio-respirační systém a celkovou zdravotní tělesnou i psychickou kondici.

Cvičení u nás je možné kombinovat s masáží např. 30 min. masáž a 30 min. cvičení.

  • Cvičení proti špatnému držení těla - kulatá záda, skoliotické držení, apod., prevence bolesti zad ze sedavého zaměstnání.  

Aktuálně je možné se hlásit na volné termíny na skupinové cvičení od 16. září 2019.

Intenzita 1x 1h týdně út od 17:00; 18:00. 1440 Kč/ 4 týdny - 180Kč / lekce.

 

 
(3-4 osoby pro maximální kvalitu provedení cvičení)
  • Fyzio-fitness / funkční tréning - pro všechy úrovně tělesné kondičky, ale též vhodné pro vrcholově sportující. Kompenzace stereotypní zátěže. Rozvoj síly, kondice, pohyblivosti a koordinace. Vhodné i jako bodyforming (formování a zpevňování postavy). Vhodné pro ty, kteří chtějí být v dobré kondici, pro své různé aktivity nebo sport. Dle sportu a požadovaných cílů - rozvoj síly, kondice, pohyblivosti a koordinaceDůraz je na zvýšení kondice, zabezpečení pohybu, prevence úrazu a bolesti.   
  • Fyzio-training - zaměřené na navázaní zdravotního cvičení po rehabilitaci v rámci udržení dobrého stavu pohybového aparátu. A především prevence návratu bolestí, případně dořešení dysbalancí pohybového aparátu. Rozvoj všech pohybových charakteristik - kardio-vytrvalost, síla, pohyblivost, rychlost, koordinace ve vyváženém poměru. 

Fyzio-fitness a Fyzio-training kombinuje ve vhodném poměru nejefektivnější metody a cviky z moderního fitness a fyzioterapie.

  • Burn-Fat program - Lekce kardio běh/chůze + kardio cviky s vlastní váhou - Zaměřené na zdravou redukci nadváhy/obezity "pálení" tukové tkáně a rozvoj pevné a zdravé postavy. Pro skvělé výsledky je kombinace s nutričním plánem a optimálním jídleníčkem na míru. Lekce je vedena tak, aby byla jak při běhu, tak při cvičení optimální zatížení-tepová frekvence a technika.

  • Cvičení pro seniory - cvičení zaměřené na typické oslabení v důchodovém věku.
Další služby:
  • Tvorba individuálního trénikového plánu - cca 1-3 setkání. Diagnostika - zjištění svalových dysbalancí a cílů (hubnutí, zdravé komplexní cvičení, tvorba svalové hmoty...). Vysvětlení tréninkového plánu a správné cvičební techniky. Fyziologie tělesné zátěže, sportu a biomechaniky se neustále vyvíjí. Proto je dobré mít profesionální kvalitní plán a vyvarovat se zbytečným chybám. Vhodné pro ty, kteří chtějí cvičit samostatně, ale jít na to správně. Cena dle náročnosti: 700-1400 Kč.
Objednání na: 776 687 300.

Cena individuální lekce cvičení: 30 min. - 350 Kč; 60 min. - 700 Kč.

Při nákupu 10 hodin je cena zvýhodněná - 650 Kč/h.