Masáže / School Of Massage Art Brno - Naše specializace

Jsme regenerační centrum nabízejíci služby masérství a fyzioterapie pro veřejnost. Dále se věnujeme vzdělávání masérů ve špičkové kvalitě - speciální a postgraduální kurzy (nástavbové kurzy). Poskytujeme kurzy masáží také pro širokou veřejnost se zájmem naučit se pomoci sobě a lidem ve svém okolí. 
V naší praxi se zaměřujeme na problematiku pohybového aparátu. Obecně v principech přírodní a moderní medicíny. Protože přírodní a moderní medicína má své výhody, přednosti a naopak. Společně využíváme (i prakticky vyučujeme) principy reflexních mechanizmů v těle, reflexní body. Každý zákazník má na míru sestavenou masáž, která se skládá z technik jako Dornova terapie, anti-blok-systémová masáž, Breussova masáž,  Trigger Point Therapy, Deep Tissue Massage, Holistic Massage Therapy, čínské Tui-na technik atp.
Věnujeme se např. řešení potíží jako bolest hlavy (některé typy migrén), blokace v krční-hrudní-bederní páteři, brnění rukou (SKT), bolesti kloubů (artróza) a svalů po celém těle. Problematiku bedro-křížo-kýčelní (výhřez meziobratlové ploténky), fytoterapií pohybového aparátu.
Konzultačně se věnujeme očistě těla-detoxikaci, jaterní a žlučníkové potíže, potíže s imunitou, aj.
Každý člověk je jiný a může mít různé potíže, různého původu, proto věnujeme každému individuální péči, na čemž je postavena filozofie našich služeb.
Věnujeme se dále relaxačním masážím exotického i středoevropského charakteru. Krásné a příjemné masáže jako Indonéská Bali masáž nebo Indická masáž i nám nejznámější Švédské masáže. Tyto procedury v relaxačním podání dokážou navodit úžasné pocity uvolnění a relaxaci organismu.
Samozřejmostí je u nás kvalitní péče a pozitivní přístup. Těšíme se na jakýkoliv Váš dotaz či návštěvu.

 

                Libor Koutný