Individuální fyzio-cvičení v Brně

Cvičte s námi chytře a vyberte si styl cvičení, který Vás baví. Individuální lekce (lektor - klient) cvičení pro každého, kdo se chce naučit cvičit technicky správně a využívat tak všechny pozitivní účinky cvičení. Naše lekce jsou nastavené individuálním potřebám klienta. Nejprve společně zjistíme speciálními testy (kineziologický test svalů a klubů) co bude nutné cvičením uvolnit, protáhnou a co posílit, jaké pohybové stereotypy přecvičit atd. Jedině tak dosáhneme toho, aby nás tělo poslouchalo, nebolely záda, klouby a měli co nejlepší kondici. Dále se zaměříme na rozvoj všech složek pohybu. Vycházíme z moderních poznatků o fyziologie tělesné zátěže a neurofyziologie. Používáme různé přístupy ve cvičení jako je zdravotní cvičení, DNS, funkční silové cvičení, bossu, SM systém. Cvičení nastavíme tak, aby bylo prospěšné a intenzitou adekvátní právě pro Vás. Cvičení nás pak zbavuje bolesti, zlepšuje pohyblivost, svalovou sílu, imunitu, kardio-respirační systém a celkovou zdravotní tělesnou i psychickou kondici. Cena individuální lekce cvičení: 50 min. - 850 Kč.

Při nákupu 5 hodin je cena zvýhodněná - 800 Kč/h.

Indivudální cvičení je možné kombinovat s masáží např. 30 min. masáž a 30 min. cvičení.

  • Fyzio-cvičení - Individuálně nebo dvojice. Cvičíme ve studiu, vlastní váha, kettlebell, cvičební gumy, lana, bosu, čočky.

Další služby:

  • Tvorba individuálního sportovního trénikového plánu - cca 1-3 setkání. Diagnostika - zjištění svalových dysbalancí a cílů (hubnutí, zdravé komplexní cvičení, tvorba svalové hmoty...). Vysvětlení tréninkového plánu a správné cvičební techniky. Fyziologie tělesné zátěže, sportu a biomechaniky se neustále vyvíjí. Proto je dobré mít profesionální kvalitní plán a vyvarovat se zbytečným chybám. Vhodné pro ty, kteří chtějí cvičit samostatně, ale jít na to správně. Cena dle náročnosti: 850-1400 Kč.