Masáže / School Of Massage Art Brno - Naše specializace

Jsme regenerační a školící centrum nabízejíci odborné služby masérství, zdravotního cvičení a konzultace fyzioterapie pro veřejnost. Dále se věnujeme vzdělávání masérů ve špičkové kvalitě - speciální a postgraduální kurzy (nástavbové kurzy). Nabízíme kurzy masáží také pro širokou veřejnost se zájmem naučit se pomoci sobě a lidem ve svém okolí. 

V naší praxi se zaměřujeme na problematiku pohybového aparátu. Naší snahou je najít příčinu obtíží, ulevit v od bolestí, zbavit tělo dysbalancí a navrátit tělu spravné pohybové návyky. Každý klient má na míru sestavenou masáž nebo cvičení. Využíváme různé techniky jako diagnostiku chůze nebo běhu, kdy právě při pohybu najdeme mnohé příčiny bolesti a špatného držení těla. Podle individuálních potřeb zvolíme vhodné techniky jako Trigger Point Therapy, Deep Tissue Massage, Holistic Massage Therapy, čínské Tui-na technik a různorodé zdravotní cvičení, Dynamickou neuromuskulární stabilizaci podle Prof. P. Koláře, balanční cvičení, expandery, spirální stabilizaci případně jiné. 

Konzultovat s námi můžete např. bolest hlavy (některé typy bolestí hlavy od krční páteře), blokace v krční-hrudní-bederní páteři, brnění rukou (SKT), bolesti kloubů a svalů po celém těle. Problematiku bedro-křížo-kýčelní (např. výhřez meziobratlové ploténky aj.), jedna z našich specializací je idiopatická skolióza jiné formy vadného držení těla.

Každý člověk je jiný a může mít různé potíže, různého původu, proto věnujeme každému individuální péči.
Samozřejmostí je u nás kvalitní péče a pozitivní přístup. Těšíme se na Váše dotazy či návštěvu.

                Libor Koutný