Masáže / School Of Massage Art Brno - Naše specializace

Jsme regenerační a školící centrum nabízejíci odborné služby masérství, zdravotního cvičení a konzultace fyzioterapie pro veřejnost. Dále se věnujeme vzdělávání masérů ve špičkové kvalitě - speciální a postgraduální kurzy (nástavbové kurzy). Nabízíme kurzy masáží také pro širokou veřejnost se zájmem naučit se pomoci sobě a lidem ve svém okolí. 
 

V naší praxi se zaměřujeme na problematiku pohybového aparátu. Obecně v principech moderní a přírodní medicíny. Protože přírodní a moderní medicína má své výhody, přednosti a naopak. Každý zákazník má na míru sestavenou masáž nebo cvičení. Využíváme různé techniky jako Trigger Point Therapy, Deep Tissue Massage, Holistic Massage Therapy, čínské Tui-na technik a různorodé zdravotní cvičení, balanční cvičení, expandery, spirální stabilizaci ad.
Konzultovat s námi můžete např. bolest hlavy (některé typy migrén od krční páteře), blokace v krční-hrudní-bederní páteři, brnění rukou (SKT), bolesti kloubů a svalů po celém těle. Problematiku bedro-křížo-kýčelní (např. výhřez meziobratlové ploténky aj.).

Každý člověk je jiný a může mít různé potíže, různého původu, proto věnujeme každému individuální péči.
Věnujeme se dále relaxačním masážím exotického i středoevropského charakteru. Krásné a příjemné masáže jako Indonéská Bali masáž nebo Indická masáž i nám nejznámější Švédské masáže. Tyto procedury v relaxačním podání dokážou navodit úžasné pocity uvolnění a relaxaci organismu.
Samozřejmostí je u nás kvalitní péče a pozitivní přístup. Těšíme se na jakýkoliv Váš dotaz či návštěvu.

                Libor Koutný